Tellimustootmine

Saate muretult põhitegevusele keskenduda. Meie tunneme plekktooteid.

Meie tunneme plekki

Tellimustooted tööstusele

Orima-Tuote Oy laiast tellimustoodete valikust leiab lahendusi mitmele eri tööstusharule. Pakume klientidele mehaanikakomponentide ja tootekonfiguratsioonide projekteerimist ja valmistamist eritellimusel. Projekteerimisel arvestame kasutuskoha nõudeid ja toote valmistatavust viisil, mis on teie äri jaoks kõige kasulikum. Tellimuspõhise tootjana vastutavad hangetega tegelevad töötajad kvaliteetse ja konkurentsivõimelise tarnijate võrgustiku tegevuse eest.

Seepärast küsige julgesti kõike, mis pähe tuleb. Meil võib olla teie vajadustele vastav valmislahendus juba olemas!

Võtke ühendust

Oleme teinud kohandanud tooteid paljude rahvusvaheliste tööstusettevõtete jaoks. Räägime oma tegevusest meeleldi lähemalt.

 

Meie tegevus

Plekkdetailide valmistamine

Kas vajate kesta, katteplaati, korpust, müügiriiulit või kindlat masina- ja seadmeosa?

Tänu pikaajalisele kogemusele tunneme pleki kasutusvõimalusi. Meilt saate kindlalt ja kiiresti oma vajadustele vastava lahenduse detailidest kokkupanekuni.

Töötleme plekki ühe katuse all, kasutades selleks mitmesuguseid meetodeid ja seadmeid, nagu näiteks:

Oma pulbervärvimiskamber

Kiire ja tõhus

Veod, teisaldamised ja ülearused vaheriputamised jäävad plekktootele tegemata. Tooted liiguvad sujuvalt, ühe riputusega, läbi pulbervärvimiskambri ja tehnoloogia Oxilan abil tehtava eeltöötluse.

  • 6 meetri pikkused
  • poole meetri laiused
  • kuni 2 meetri kõrgused tooted

Suuremate mõõtmete korral tellime viimistluse oma koostööpartneritelt.

 

Projekteerimine ja tehniline tugi

Kas otsite oma plekktootele parimat tootmismeetodit või taaskasutusvõimalust?

Kas vajate abi oma plekktoote projekteerimisel või tehnilist tuge?

Orima tehase professionaalne ja kogenud tehniline projekteerimine äriklientidele võtab oma töös arvesse kõiki plekktoodete valmistamise seisukohast olulisi aspekte.

Terviklik logistikateenus

Ladustamine, pakendamine ja tarnevajadused

Organiseerime just teie vajadustele vastavad ladustamis- ja pakendamisteenused ning tarnetega seotud logistikalahendused.

Teenindame teid koos oma partneritega ning tagame kiire tarne nii kohalikul kui ka ülemaailmsel tasandil.

Kiiresti ja paindlikult

Kohandatud plekktooted tööstusele.

Laialdased kogemused ja asjatundlikkus tellimustootmise ja plekktoodete alal ning kliendikeskne kiire tegevus on meie ettevõtte nurgakivid. Tellimustootmise peamine eesmärk on tagada klientide äri tasuvus alates toote projekteerimisest ja valmistamisest ning lõpetades kogu väärtusahela haldamisega.

Juhindume oma töös partnerlusest, konkurentsivõimest ja pidevast täiustamisest. Panustame sellesse, et tunneme teie vajadusi ja suudame päevast päeva teie ootusi ületada.

Seepärast küsige julgesti kõike, mis pähe tuleb. Meil võib olla teie vajadustele vastav valmislahendus juba olemas!

Võtmed kätte

Kõikehõlmav projekteerimine ja tarneahel lõppkliendile kasutamiseks

Orimas valmistatakse laias valikus plekktooteid. Meil on ulatuslik asjatundlike partnerite koostöövõrgustik, mis hõlmab nii toorainetootjaid kui ka viimistlus- ja veopartnereid.

Soovi korral hoolitseme kogu väärtusahela eest – alates plekktoote projekteerimisest ja tootmise optimeerimisest kuni valmistoote tarnimiseni lõppkliendile.

Meie tugevused

Kas teil on aega keskenduda oma põhitegevusele?

Teeme teie töö lihtsamaks ja hoolitseme kogu plekktoote väärtusahela eest.

Toetame teie äri tasuvust. Lisaks toote väljatöötamisele ja valmistamisele oleme valmis vastutama selle väärtusahela kulutõhusa haldamise eest.

Selle eesmärgi saavutamiseks jätkame usaldusväärset koostööd klientidega ja eemaldame ahelast lülid, mis väärtust ei loo.

Teavet Solar toodete kohta uuri lähemalt Onninen AS-ilt

Solar tooteid müüb Onninen AS
Orima®
Kvaliteet ja tootearendus

Püsivus eeldab meie tegevusalal pidevat kvaliteetset tööd. Tagame oma toodete ja töö kvaliteedi ja tootearenduse mitme riikliku kontrollasutuse ja standardile ISO-9001 vastava kvaliteedisüsteemi abil.

Juhindume oma töös partnerlusest, konkurentsivõimest ja pidevast täiustamisest. Panustame sellesse, et tunneme teie vajadusi ja suudame päevast päeva teie ootusi ületada.